Zajęcia w LGD „Partnerstwo na Jurze”

news_hufiecW dniu dzisiejszym rozpoczął się cykl warsztatów plastycznych dla członków naszego Hufca zorganizowany przez Lokalną Grupę Działania „Partnerstwo na Jurze” . W dniu dzisiejszym udział w zajęciach wzięli harcerze z 10 PDH „Ignis Vitae”.

Przypominam, że zajęcia potrwają jeszcze cały przyszły tydzień w godz. 14:00-16:00. Nadal są wolne miejsca od wtorku do czwartku (15-17.03). Osoby chętne na zajęcia proszone są o kontakt z drużynowymi, którzy zgłaszają to Komendantowi Hufca. Wszystkie prace będzie można sprzedać podczas Jarmarku Wielkanocnego organizowanego w Libiążu w dniu 19.03.2016 r. W zgłoszeniu proszę podać ilość osób i ich wiek. Maksymalna ilość osób biorących udział w zajęciach to 5-6 osób. Swoją chęć udziału w zajęciach zadeklarowali już: 4 ŚDH „Płomienie”, 7 DH „Chwat” i 8 PDH „Widmo”.