Informacja ws. COVID-19

Drogie zuchy, harcerze, wędrownicy, instruktorzy naszego hufca oraz rodzice i przyjaciele! W związku z rozprzestrzenianiem się wirusa COVID-19 na terenie naszego kraju Główna Kwatera ZHP zawiesza organizację wszelkich zbiórek i innych spotkań harcerskich prowadzonych przez Związek Harcerstwa Polskiego do dnia 31 marca 2020 roku. Więcej informacji TUTAJ.

Zawieszenie działań dotyczy w szczególności zbiórek zastępów i drużyn. Odwołać lub przełożyć należy także biwaki, zloty, konferencje i inne spotkania konsultacyjne zaplanowane do końca marca.

Zachęcamy zastępowych i drużynowych do pozostania w kontakcie ze swoimi zastępami i drużynami za pomocą środków komunikacji elektronicznej.

Odprawy i spotkania zespołów, które mogą odbyć się za pośrednictwem środków komunikacji zdalnej (on-line), powinny odbyć się w takiej formie.

Pozostajemy w kontakcie elektronicznym i telefonicznym.

Komendant Hufca phm. Janusz Spyt prosi o informowaniu w przypadku zarażenia wirusem wśród członków naszego Hufca.