Projekt harcerski w Budżecie Obywatelskim 2021

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie news_hufiec.png

Serdecznie zapraszamy wszystkie zuchy, harcerzy, instruktorów, rodziców oraz sympatyków do zagłosowania na harcerski projekt zgłoszony do tegorocznej edycji chrzanowskiego Budżetu Obywatelskiego 2020. Naszym zadaniem jest remont i modernizacja harcówki naszego hufca. Znajdziecie go dokładnie pod nr 10 „Remont i modernizacja harcówki Hufca ZHP Chrzanów, czyli przestrzeń dla wszystkich na 100-lecie Hufca Chrzanów”.

Link do strony głosowania: https://chrzanow.budzet-obywatelski.org/glosowanie

Przypominamy, że głosowanie trwa od 15 września do 30 września 2020 r. Głos może oddać każdy mieszkaniec Gminy Chrzanów. W przypadku głosowania przez mieszkańca, który nie ma ukończonych 16 lat konieczna jest zgoda jego opiekuna prawnego.

11.25 MB RAM