Wystawa plenerowa Hufca ZHP Chrzanów

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie news_hufiec.png

Obchody 100-lecia powstania drużyn i Hufca Chrzanów to niezwykła podróż przez tysiące zorganizowanych zbiórek, kilkudziesięciu obozów, historii z niezwykłymi przyjaźniami w tle. To nie tylko pamiątki, stare książeczki instruktorskie czy sztandary to przede wszystkim ludzie i ich wspomnienia. Chcemy podzielić się z mieszkańcami naszego regionu harcerską ideą, przekazać iskrę przyjaźni i zachęcić do wspólnego pielęgnowania harcerskiej myśli wśród młodszych i starszych członków naszej społeczności. W związku z tym szykujemy kilka wydarzeń, w których mamy nadzieję, udział wezmą młodzi i starzy, rodziny z dziećmi, całe pokolenia harcerskiej braci Chrzanowa oraz Chorągwi Śląskiej.

Już teraz zapraszamy do oglądnięcia pięknej, historycznej wystawy plenerowej w Muzeum “Dom Urbańczyka” w Chrzanowie, która będzie początkiem jubileuszowej harcerskiej podróży przez historię. Wystawa dostępna będzie od 16.12.2020 r.

Działania Hufca ZHP Chrzanów w ramach organizacji 100-lecia powstania drużyn i Hufca Chrzanów wspierane są przez Gminę Chrzanów.

Pozostajemy z harcerskim pozdrowieniem,

CZUWAJ!

Sztab obchodów 100-lecia Powstania Drużyn i Hufca Chrzanów

11.25 MB RAM