Spotkanie Zespołu Historycznego

news_hufiecW dniu dzisiejszym tj. 5 maja 2016 r. w godzinach popołudniowych w Harcówce Hufca odbyło się pierwsze spotkanie Zespołu Historycznego. Druhowie w składzie: hm. Janusz Krupnik, hm. Wacław Chudzikiewicz, hm. Jacek Kania po zapoznaniu się z materiałami archiwalnymi naszego hufca określili swoje cele na najbliższe miesiące a nawet lata. Życzymy członkom Zespołu Historycznego wytrwałości w swojej pracy. Ponadto informujemy, że kolejne spotkanie Zespołu odbędzie się 17 maja o godz. 16:30 w Harcówce Hufca.

Zwracamy się również z prośbą do Wszystkich obecnych i byłych członków naszego hufca oraz innych osób, które posiadają archiwalne dokumenty (zdjęcia, kroniki, rozkazy itp.) dotyczące działalności naszego hufca o możliwość rozpatrzenia przekazania w/w dokumentów do Komendy Hufca lub umożliwienie ich zeskanowania.