Pociąg do harcerstwa 2020

Drogie druhny, drodzy druhowie! Kochane zuszki, rodzice i nasi przyjaciele! Chcielibyśmy zaprosić Was do udziału w II Plebiscycie Hufca ZHP Chrzanów „Pociąg do harcerstwa” 2020.

Co to właściwie jest i na czym polega?
Głównym celem plebiscytu jest docenienie pracy instruktorów oraz funkcyjnych działających w Hufcu ZHP Chrzanów przez pryzmat ich osiągnięć, inicjatyw, przedsięwzięć, projektów, działalności oraz zaangażowania w pracę na różnych szczeblach struktury Hufca ZHP Chrzanów w okresie od 1 stycznia do 31 grudnia 2019 r.

Kogo mogę zgłosić i do jakich kategorii?
Zgłoszenia kandydatów może dokonać każdy funkcyjny oraz instruktor działający w Hufcu ZHP Chrzanów za pośrednictwem specjalnego formularza (https://tiny.pl/t6dmv) lub osobiste wypełnienie formularza zgłaszającego i przyniesienie go lokalu Komendy Hufca.

Każda osoba może zgłosić po 1 kandydaturze do trzech kategorii: Harcerski Specjalista, Społecznik oraz Starszy Brat/Starsza siostra.

Co to za kategorie?

Pomocna dłoń

Osoba, która bezinteresownie pomaga innym, zauważa problemy i stara się wychodzić im naprzeciw. Nie trzeba prosić jej dwa razy o pomoc, zawsze zwarta i gotowa do działania.

Kreatywna dusza

Osoba, która z najnudniejszego tematu potrafi wyczarować inspirujące i kreatywne zajęcia – wystarczy jej trochę papieru, farb i kredek. Zaraża ludzi dookoła swoimi pomysłami, dzieli się doświadczeniami i stara się odkrywać nowe możliwości do przekazania wiedzy w kreatywny i inspirujący sposób.

Wulkan pozytywnej energii

Osoba, której uśmiech nie znika z twarzy, dla której nie ma rzeczy niemożliwych, a jej pozytywna energia zaraża wszystkich dookoła. Kocha przebywać w towarzystwie innych ludzi a rozmowa z nimi przynosi jej radość. Przy niej nawet najtrudniejsze zadanie stają się błahostką, a najbardziej deszczowy dzień przestaje być utrapieniem.

Do kiedy mogę kogoś nominować?
Zgłoszenia kandydatów odbywają się od 7 do 14 lutego 2020 r.

Kiedy poznam nominowanych?
Ogłoszenie nominacji odbędzie się 21 lutego 2020 r. na naszym facebooku hufca.

Kiedy mogę zagłosować na danego kandydata?
Głosowanie odbędzie się podczas Dnia Myśli Braterskiej 22 lutego 2020.

Kiedy poznamy wyniki?
Wyniki zostaną ogłoszone podczas apelu 22 lutego 2020 r, na imprezie z okazji Dnia Myśli Braterskiej w Szkole Podstawowej nr 1 w Chrzanowie.
Celem plebiscytu jest docenienie pracy instruktorów oraz funkcyjnych działających w Hufcu ZHP Chrzanów przez pryzmat ich osiągnięć, inicjatyw, przedsięwzięć, projektów, działalności oraz zaangażowania  pracę na różnych szczeblach struktury Hufca ZHP Chrzanów w okresie od 1 stycznia do 31 grudnia 2019 r.