28 stycznia 2017 roku odbyło się Noworoczne Spotkanie Instruktorskie. Wydarzenie zorganizowano w salkach parafialnych przy kościele św. Mikołaja w Chrzanowie, gdzie wszyscy zainteresowani mogli spotkać się, często po wielu latach. Zaproszeni goście przybyli na godzinę 17, gdzie po krótkim powitaniu przez Komendę Hufca rozpoczęto spotkanie. Na ten dzień przygotowano kilka atrakcji. Pierwszą niespodzianką przygotowaną przez organizatorów było karaoke, podczas którego wystąpiło pięć grup, które zaprezentowały swoje wokalne umiejętności. Każda z grup była na tyle dobra, że wszystkie zdobyły ex aequo pierwsze miejsce. Nagrodą były pamiątkowe dyplomy. Kolejną z atrakcji, która wzbudziła największe emocje była loteria fantowa, podczas której można było zdobyć chustę hufcową, kubek, kalendarz czy grę pobudzającą nasze szare komórki do pracy. Wśród wielu zgłoszeń maszyna losująca wytypowała następujących szczęściarzy – phm. Agnieszkę Ziarek, pwd. Żanetę Wierzgoń, hm. Władysława Bieniek, hm. Henryka Czerwonka, hm. Sławomira Misiejuk oraz phm. Michała Kowalskiego. Tego dnia, przy ciepłej kawie i herbacie instruktorzy wspominali dawne czasy, dyskutowali na temat obecnych czy planowali kolejne. Nadszedł jednak czas, aby udać się do domów – po zawiązaniu kręgu i przekazaniu sobie iskierki, wszyscy instruktorzy wrócili do domów.

sam. Kinga Bryśkiewicz

16.25 MB RAM