HUFIEC CHRZANÓW, CZYLI CAŁA PRAWDA O NAS!

Hufiec ZHP Chrzanów to braterskie zrzeszenie około 300 zuchów, harcerzy, wędrowników, instruktorów oraz seniorów z dwóch gmin powiatu chrzanowskiego – gminy Chrzanów i gminy Libiąż. To właśnie w tym regionie Małopolski spotkasz się z niezwykła harcerską aktywnością.

Czym jest harcerstwo?
Wyobraź sobie polanę w środku lasu, a na niej rozbitych kilka namiotów i palące się ognisko. Pomyśl o tych młodych ludziach, których widujesz pląsających w miejskim parku z uśmiechem na twarzach. Zatrzymaj się i zastanów się nad sensem ich działalności. Harcerstwo to nie tylko pląsanie, gry terenowe i śpiewanie przy ognisku. Przyjrzyj się i zauważ jak wielka jest organizacja i jak wiele wnosi do życia społecznego. Każda z wymienionych aktywności związana jest z najważniejszym celem jaki sobie stawiamy. PRIORYTETEM jest wychowanie młodego człowieka w wartościach i pomoc w jego rozwoju.

Właśnie to znajdziesz u nas!

Biwaki, obozy, rozwijanie własnych pasji, zdobywanie nowych umiejętności oraz doświadczenia! A to wszystko z festiwalową piosenką na ustach!

Chcesz więcej?:) Przyjdź do nas i przekonaj się sam!