Harcerska Akcja Zimowa 2020

Mamy przyjemność poinformować Państwa, że i w tym roku harcerze Hufca Chrzanów organizują Harcerską Akcję Zimową na terenie naszego miasta! W programie mamy liczne zabawy i wycieczki po okolicy oraz wycieczkę-niespodziankę autokarową.

Termin zimowiska: 27-31 stycznia; zajęcia odbywać się będą SP3 w Chrzanowie, II turnus odbędzie się w dniach 3-7 lutego, tym razem w SP 1 w Chrzanowie. Koszt to 3 zł za osobę na dzień (turnus 15 zł). Zgłoszenia przyjmowane są w lokalu Komendy Hufca (ul. 3 maja 1).

Jednocześnie pragniemy zaprosić mieszkańców Libiąża do zapisania swoich pociech w wieku zuchowym (tj. 1-3 klas szkoły podstawowej) na akcję „Zima w Mieście”. Zimowisko organizowane jest przez Związek Drużyn Hufca Chrzanów, a odbędzie się w Szkole Podstawowej nr 4 w Libiążu. Termin zimowiska: 27-31 styczeń. Koszt to 25 zł za osobę na cały turnus. Zgłoszenia są przyjmowane do 20 stycznia w sekretariacie Szkoły Podstawowej nr 4 w Libiążu.

Płatności prosimy dokonywać na konto Hufca ZHP Chrzanów
Numer konta bankowego: 81 1240 4230 1111 0010 6646 9228
Przelew o tytule: DSCz Zimowisko (turnus I/turnus II/Libiąż) imię i nazwisko dziecka

Gwarantujemy udaną zabawę!

Honorowym patronem naszego zimowiska na terenie Chrzanowa oraz Libiąża zostało Starostwo Powiatowe w Chrzanowie.

Zapraszamy na stronę: www.powiat-chrzanowski.pl