Dyżur w Komendzie Hufca

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie news_hufiec.png

Informujemy, że ze względu na zagrożenie epidemiczne dyżury zostają wstrzymane do 30 marca 2020 r. Pozostajemy w kontakcie telefonicznym i elektronicznym: biuro@chrzanow.zhp.pl oraz komendant@chrzanow.zhp.pl.

W pilnych sprawach prosimy o bezpośredni kontakt z Komendantem Hufca phm. Januszem Spytem – tel. 604-914-867

Na stronie Hufca na Facebooku zamieszczane są propozycje aktywności na okres zawieszenia działalności jednostek. Przypominamy, że nie trzeba posiadać konta na Facebooku, aby wziąć udział w zabawie oraz śledzić na bieżąco naszą facebookową stronę.

Karty na obóz można pobrać ze strony internetowej: https://www.chrzanow.zhp.pl/harcerska-akcja-letnia/ lub bezpośrednio z linków (dostępne po kliknięciu w daną nazwę dokumentu):
WARUNKI UCZESTNICTWA
KARTA UCZESTNIKA HALu
ZAŁĄCZNIK DO KARTY UCZESTNIKA


Wypełnione karty prosimy wrzucać do skrzynki na listy znajdującej się w budynku, w którym znajduje się lokal Komendy Hufca przy ul. 3 Maja 1 lub wypełnione i zeskanowane przesyłać na adres e-mail: biuro@chrzanow.zhp.pl.

11.25 MB RAM