Ruszają zgłoszenia do Zastępu Granica!

Może być zdjęciem przedstawiającym 4 osoby, ludzie stoją i tekst „WAGGGS ZASTĘP GRANICA FORMULARZALOSENIOE LINK FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO WOPISIE POSTA 0000 ZHP DLA UKRAINY”
Zastęp Granica będzie wspierać hufce działające na granicy z Ukrainą a następnie przejdzie do pełnienia podobnej służby w dużych miastach, w których wystąpi wzmożony ruch migracyjny wywołany przez wojnę.
Projekt skierowany jest do wędrowników, starszyzny i instruktorów ZHP.
Zgłoś się lub poznaj szczegóły, wchodząc w formularz https://tiny.pl/9lzzj
 
_________
📣📣📣 Uwaga!
Chcesz wesprzeć nasze działania? Zachęcamy do wpłacania darowizn. Wszystkie pieniądze ze zbiórki będą przeznaczone na działalność akcji „ZHP dla Ukrainy”, organizowanej przez Związek Harcerstwa Polskiego.
Numer rachunku dla: POMOC DLA UKRAINY
mBank 53 1140 1010 0000 5392 2900 1041
Tytułem: ZHP dla Ukrainy
15.75 MB RAM