Pogrzeb Druhny Ali

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie news_hufiec.pngPod spodem wklejam Wam informację o pogrzebie druhny Ali. Z racji iż jutro wyjeżdża I turnus więc dużo harcerzy i instruktorów nie będzie mogło wziąć udziału w pogrzebie, BARDZO PROSIMY O WSZELKĄ MOBILIZACJĘ. Druhna Ala od lat miała serce na dłoni dla każdego z nas dlatego bardzo nam zależy by jak najwięcej mundurowych osób pojawiło się na jej pożegnaniu, zwłaszcza że skład mamy mocno okrojony. Informujemy, że pogrzeb druhny Alicji Kulig odbędzie się w Kościele pod wezwaniem Matki Bożej Różańcowej o godzinie 14.30 w poniedziałek 4go lipca. Po mszy odprowadzimy zmarłą na cmenatrz Chrzanowski. Bardzo prosimy by zuchy, harcerze i instruktorzy, chcący uczestniczyć w ostatnim pożegnaniu naszej kochanej druhny, stawili się o 14.15 przy głównej bramie kościoła w mundurach. Przypominamy, że wszystkie krzyże harcerskie powinny być przepasane czarną wstążeczką (z prawej górnej do lewej dolnej strony, patrząc na krzyż). Ze strony hufca zapewnimy wiązanki.

15.75 MB RAM