Przekaż 1.5% podatku

⚜️Czuwaj!⚜️
W naszym hufcu jest około 170 powodów, dla których warto przekazać Wasze 1,5% podatku 😃 Nasze zuchy, harcerze i instruktorzy każdego dnia wcielają w życie idee pracy nad sobą, braterstwa i służby Polsce i bliźnim 🙂 Te dodatkowe środki oznaczają dla naszego Hufca większe możliwości jeśli chodzi o organizację zbiórek, biwaków, obozów i kursów 🥳⛺️⚜️ Dzięki Wam będziemy w stanie lepiej się rozwijać 🙂

ᒍᗩK ᑭᖇᘔEKᗩᘔᗩć ᑎᗩᗰ 1,5%?
⚜️ Wystarczy, że zalogujecie się do Portalu Podatkowego (https://www.podatki.gov.pl/) i wskażecie ZHP w PIT 37 lub PIT 38, jako organizację, której chcecie przekazać swoje 1,5%, a następnie zaakceptujecie i wyślecie zeznanie podatkowe online
⚜️ Jeśli w poprzednich latach przekazywaliście Państwo już swój 1,5% na nas, Portal Podatkowy już wpisał ZHP jako organizację, której zostanie przekazany Wasze 1,5%. Wystarczy więc, że zaakceptujecie i wyślecie zeznanie podatkowe online
⚜️⚜️ Jeśli chcą Państwo zmienić organizację i przekazać 1,5% na ZHP:
Należy zalogować się do Portalu Podatkowego (https://www.podatki.gov.pl/) i wybrać opcję “ZMIENIAM ORGANIZACJĘ”. Następnie wybrać z wykazu OPP numer KRS: 0000273051 i wskazać cel szczegółowy: HUFIEC ZHP CHRZANÓW. Po zatwierdzeniu zmiany, zaakceptowaniu i wysłaniu zeznania podatkowego online, Wasze 1,5%, trafi do nas.
🫶🫶 Dziękujemy🫶🫶

15.75 MB RAM